O firmie

Działając w branży budowlanej od 2001 roku nabyliśmy doświadczenia pozwalającego nam zaoferować Państwu fachową obsługę w pełnym zakresie prac remontowych, wykończeniowych, budowlanych i adaptacji wnętrz.

Początkowo nasza oferta związana była ze sprzedażą wyposażenia łazienek (płytki, armatura, wanny) oraz ich montażem. Szybko jednak doświadczenie zdobyte podczas remontów i aranżacji łazienek pozwoliło nam na rozszerzenie oferty i po uzupełnieniu ekipy naszych wykonawców przez elektryków, parkieciarzy i malarzy prowadzimy prace obejmujące wykończenia wnętrz całych mieszkań, domów czy kompleksów biurowych. Kolejnym krokiem w rozwoju naszej oferty i dostosowywaniu jej do oczekiwań naszych klientów było nawiązanie współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

Usługa kompleksowa

Obecnie możemy zapewnić Państwu pełną obsługę wykonawczą. Począwszy od przeprowadzenia pomiarów i obliczeń potrzebnych ilości materiałów, poprzez doradztwo i wsparcie naszych projektantów przy doborze optymalnego zestawu wyposażenia i urządzeń sanitarnych jak i oczywiście przygotowanie przez nich projektu aranżacji wnętrz, aż po realizacje tego projektu czyli wykonanie wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych. Dodatkowo wykorzystując naszą działalność handlową umożliwimy Państwu zakup potrzebnych elementów wyposażenia, zarówno krajowych producentów jak i najlepszych światowych firm. A nierozbudowana struktura naszej firmy gwarantuje szybką dostawę zamówionego towaru i ogromną elastyczność cenową.

Gwarancje

Takie rozwiązanie, czyli postawienie przez Państwa na jednego wykonawcę pozwala lepiej koordynować prowadzone prace i zapewnia Państwu oszczędności czasu, pieniędzy o nerwach nie wspominając.

Dzięki wykorzystaniu kompleksowej obsługi uzyskują Państwo gwarancje na całość realizowanej przez nas inwestycji – od powstania projektu, poprzez dostawę towarów objętych wieloletnią gwarancją producenta, aż po fachowe i rzetelne wykonanie.

Oferta

31-881 Kraków ul. Markowskiego 10/49 tel. +48 501 106 373

copyrights by prownetrze.pl | projekt i wykonanie Ogicom

strona główna o firmie oferta realizacje aranżacje kontakt